teslimat-popup.jpg (555 KB)
Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen kanaryakasabi.com.tr sitesini kullanmayınız.


Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Kanarya Kasabı Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Kanarya Kasabı, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

www.kanaryakasabi.com.tr 'den alışveriş yapmak için sisteme üye olunması zorunlu değildir. Üyelik ücretsiz olup özel avantajlardan ve indirimlerden yaralanmayı/haberdar olmayı sağlar. Aynı zamanda üyelerin geçmiş alışverişlerini görebilmelerini, adres ve kişisel kayıtları yapabilmelerini ve alışverişleri hızlıca tamamlayabilmelerini sağlar.

 

www.kanaryakasabi.com.tr’deki indirimler ve fırsatlar sadece online alışverişler için geçerlidir.

 

Kanarya Kasabı, www.kanaryakasabi.com.tr yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Kanarya Kasabı,  yapılan değişiklikler esnasında meydana gelen veyahut sistemden kaynaklanan dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından da sorumlu değildir. Söz konusu aksaklıklar neticesinde, fiyatı, kapsamı ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Kanarya Kasabı, kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri ve kanundan kaynaklanan kıstaslara göre yapılan inceleme sonucu, siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik, dolandırıcılık, bilişim suçları ve nevi başta Türk Ceza Kanunu olmak üzere ilgili kanunlarda suç sayılan fiillerin işlendiği şüphesi halinde, siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan inceleme sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

 

www.kanaryakasabi.com.tr’den yaptığınız alışverişlerde, bu alışverişin ticari kar amacı gütmeyen kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu kabul ve taahhüt etmiş olmaktasınız. www.kanaryakasabi.com.tr 'den alınan ürünlerin kullanım alanı dahilinde ya da özgülenen amacı dışında bir kullanım amacı ile kullanılması, Kanarya Kasabı’nın sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu şirketler hariç geri kalan tüm gerçek ve tüzel kişiler için yasaklı işlemlerden sayılır. Bu işlemlere karşılık www.kanaryakasabi.com.tr her türlü hakkı saklıdır.

 

Kanarya Kasabı ‘na ait ürünlerin değiştirilerek dahi olsa tekrar üretilmesi ve piyasaya sürülmesi, bu işlemlerin kar amacı güdülerek gerçekleştirilmesi halinde Kanarya Kasabı Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yasal hakları saklıdır.

  

Siparişler, sipariş tamamlandıktan sonra en geç 72 saat içinde gönderilmektedir. Ürünler her zaman stokta bulunmayabilir. Bu ihtimale karşılık Kanarya Kasabı‘nın kusurundan kaynaklanmayan, ürünün geç temin edilmesinden kaynaklanan gecikmelerde Kanarya Kasabı sorumluluk kabul etmez. Kapıda peşin ve kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

 

www.kanaryakasabi.com.tr web sitesinden yapacağınız alışverişlerde Kullanım Koşulları, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Cayma, Garanti ve İade Koşullarındaki hüküm ve koşulları, okumuş anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

 

Üyelik Sözleşmesi

Sitemizi www.kanaryakasabi.com.tr kullanmaya başlamadan önce aşağıda belirtilmiş olan genel kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz.

 

Sistemi kullanmaya başlamanız ve kişisel bilgilerinizi girmeniz, aşağıda yazılı olan koşulları peşinen kabul ettiğiniz anlamına geleceğinden, bu koşulların size uygun olmaması halinde sistemi kullanmayınız.

 

Kanarya Kasabı Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.Siteyi kullanırken belirli aralıklarla bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz, değişebilecek üyelik ve kullanım koşullarını öğrenmeniz açısından faydalı olacaktır.

 

Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi

Üye, kayıt işlemini tamamladığı andan ya da sipariş vermek üzere üye olmadan devam ederek bilgilerini paylaştığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen koşulları kabul etmiş ve işbu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, Üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

 

Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Kanarya Kasabı, üyesi olan herkesin kullanımına açık bir sitedir. Kanarya Kasabı üyesi, kayıt işlemlerini tamamlayıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek www.kanaryakasabi.com.tr sitesini kullanmaya başlayabilir.

 

Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, üçüncü kişi ya da kuruluşlar tarafından kullanılması mümkün değildir.

 

Üyeye sağlanan, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin gizliliğinden Üye sorumlu olacaktır. Bu bilgilerin Üye dışında herhangi bir kişi tarafından kullanılması ve bu durumun denetimi ile ilgili Kanarya Kasabı‘nın sorumluluğu bulunmamaktadır. Aynı şekilde Üye, internet ortamında bir başkasına ait IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve diğer bilgileri kullanamayacağı gibi, diğer Üyelerin özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekildeki kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir.

 

Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımlar kullanılamaz. Siteden bu yollarla herhangi bir bilgi alınamaz, silinemez ve değiştirilemez.

 

Kanarya Kasabı, her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.

 

Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik’in 6’ncı maddesine göre sizinle iletişime geçilmesi amacıyla iletişim bilgilerinizi vermeniz hâlinde, temin edilen mal veya hizmetlere ilişkin değişiklik, kullanım ve bakıma yönelik ticari elektronik iletiler için onayınızın alınması gerekmemektedir. Bu kapsamda telefon numaranızı üye olma aşamasında yahut siparişinizle ilgili herhangi bir aşamada Kanarya Kasabı ile paylaşmanız halinde siparişlerinizin durumu, kargo durumu ile temin edilen mal veya hizmetlere ilişkin değişiklik, kullanım ve bakıma yönelik olarak Whatsapp üzerinden olanlar dahil her türlü ticari elektronik iletinin Kanarya Kasabı tarafından gönderilebileceğini kabul etmektesiniz.

 

Üye'nin Yükümlülükleri

Üyenin, Kanarya Kasabı kampanyalarının, Kanarya Kasabı’nın satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, Kanarya Kasabı’na zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya veya satış koşullarında istenen koşulları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi Kanarya Kasabı’nın kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılması Kanarya Kasabı tarafından tespit edilmesi durumunda, Kanarya Kasabı’nın kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; Kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır.

 

  • Üye tarafından işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya kanaryakasabi.com.tr sitesinde bildirilen genel kurallara uyulmaması nedeniyle, Kanarya Kasabı tarafından geçici veya sürekli olarak Üye'nin www.kanaryakasabi.com.tr’den yararlanması ve/veya içerik girmesi engellenebilir, ve/veya üyeliği iptal edilebilir.
  • Kanarya Kasabı ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması Üye'nin sorumluluğundadır.
  • Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin Kanarya Kasabı’nı kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri bozacak girişimlerde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu kabul eder.
  • Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından kanaryakasabi.com.tr adresi üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir.
  • kanaryakasabi.com.tr kullanıcılarından peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak kullanıcının www.kanaryakasabi.com.tr 'ye bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.
  • Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.
  • Yine kanaryakasabi.com.tr 'nin kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın www.kanaryakasabi.com.tr tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
  • Kullanıcı site üzerinden yapacağı alışverişlerde kullanacağı ödeme bilgilerinin (kredi kartı, GSM numarası bilgileri v.b.) doğru olduğunu, bunlardan kaynaklanan hukuki ve cezai sorumlulukların kendisine ait olduğunu kabul ve taahüt eder. 
  • Üye, Servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Üye, işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Kanarya Kasabı’nın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin edecek olup; Kanarya Kasabı, Üye'nin sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Üye'ye aynen rücu hakkını haizdir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.