logo-hakkimizda.png (29 KB)Ailenizin Kanarya Kasabı, nostalji ile teknolojiyi bir araya getirerek lezzetli etlerini, kaliteli hizmetiyle birlikte sizlerle buluşturuyor. Yıllardır çok büyük bir saygı ve sevgi bağıyla birlikte olduğumuz dostlarımızla ve sizlerle yeni platformda bir araya gelmenin mutluluğu içerisindeyiz. Kanarya Kasabı, ilkelerinden ödün vermeden 50 yılı aşkın süredir siz değerli İstanbullulara kaliteli hizmet vermenin bilinciyle hareket etti. Kırmızı ette güvenin markası olan firmamızın amacı; her bireyin, her ailenin, sağlıklı, temiz ve güvenilir ete kolayca ulaşabilmesi ve tüketebilmesidir. Şimdi de kaliteli ve güvenilir kırmızı et ürünlerini yepyeni uygulamalar ile sizi yormadan sofralarınıza getiriyoruz.

TARİHÇEMİZ

Kanarya Kasabı, 1960 yılında firma sahibimiz, 25 yıl İstanbul Perakendeci Kasaplar Esnaf Odası Başkan Vekilliği'ni ve 15 yıl da Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yürütmüş, Bilgin Şahin tarafından İstanbul'un Fındıkzade semtinde uzun soluklu yolculuğuna başlamıştır.

 

Yıllardır siz değerli İstanbulluları kaliteli ve güvenilir et ve hizmet ile buluşturan Kanarya Kasabı, 2007 yılına kadar Fındıkzade'deki adresinde İstanbul'un seçkin restaurant ve otellerinin ana tedarikçisi olarak toptan ve perakende işini bir arada yürütmeye devam etmiş; bu yıldan itibaren faaliyetlerini Kanarya Et ve Et Ürünleri Gıda San. Tic. A.Ş. adını alarak sürdürmüştür.

 

Kanarya Et, modern üretim tesisinde, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir et hizmetini vermeye devam etmektedir. Bunun yanında sosyal sorumluluk projelerini başlatıp geliştirerek, halkımızın ve sektörümüzün büyük kazanımlar elde etmesine de katkı sağlamaktadır.

 

Kanarya Et ve Et Ürünleri Gıda San. Tic. A.Ş., 2020 yılı itibariyle de internet ortamında Kanarya Kasabı olarak (www.kanaryakasabi.com.tr) siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

KALİTESİ VE LEZZETİ DİLLERDE, BİR TIKLA EVLERDE...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.