Minimum Sipariş Tutarı 100 TL’dır.
Filter
Total of 10 products are displayed.

Dana ve kuzu ürünlerimizden tamamen katkısız üretilen köftelerimizin keyfini; isterseniz  ızgara, mangal isterseniz de fırın ve tencere yemekleri yaparak çıkarabilirsiniz.

Eşsiz Lezzetler  Nasıl Hazırlanıyor?

Özel üretim köftelerimiz sizler için günlük olarak hazırlanır. Öncelikle yüzde 80 dana ve yüzde 20 kuzu eti karıştırılarak bir miktar ekmek, soğan ve sarımsak  ile birlikte kıyma çekilir. Hazırlanan kıyma; Tarım Bakanlığı’ndan izinli ve tamamıyla doğal olan baharatlar ile (karabiber, tuz, kimyon, kırmızı toz biber, kırmızı pul biber) karıştırılır. Köftenin çeşidine göre malzemeleri (peynir, kaşar vb. gibi) katılır. Ürettiğimiz köfte hamuru, soğuk muhafaza ünitelerimizde bir gün dinlendirilir. Sonraki gün, dinlendirilmiş köfte hamuru son teknoloji köfte makinemizde şekillendirilir.  

Üretim aşamasının ardından hazırlanan ürünler, paketlenerek  tesisimizde soğuk muhafaza bölümüne alınır. Ürünlerin işlenmesi ve muhafaza edilmesi kadar sevkiyat aşaması da çok önemlidir. Paketlenen ürünler muhafaza alanında kolilenerek her gün dezenfeksiyonu yapılmış son teknoloji frigofrik araçlara yüklenir. Eğitimli sevkiyat ekibimiz tarafından soğuk zincir muhafaza edilerek siz tüketicilere ulaştırılır.

Kanarya’nın Tavsiyesi

Köfte ürünlerinizi buzdolabınızda, 0 ila +4 C arasında 5 gün süre içinde tüketilmelisiniz. Paketli ürününüzü,  orijinal ambalajını açmadan -18 C’de 3 ay süreyle  muhafaza edebilirsiniz

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.